Mali by ste byť online?

Online prítomnosť firmy bez ohľadu na odvetvie môže mať obrovský vplyv na jej úspech. Web stránka predstavuje vašu značku potenciálnym zákazníkom, zvyšuje dôveryhodnosť vašej organizácie a dáva vám šancu objaviť sa vo výsledkoch Google vyhľadávania. Je pravdepodobné, že rovnaký produkt alebo služba je poskytovaná aj inými firmami. Spôsobom ako vyniknúť a odlíšiť sa od konkurencie môže byť práve web stránka, ktorá zákazníkom jasne a prehľadne ponúka kvalitné informácie.

Niekedy firmy váhajú s tvorbou web stránky pretože majú obavu z ceny web stránky alebo sa necítia dostatočne technicky zdatní na jej správu. Týmto obavám rozumieme, a preto ponúkame efektívne riešenia za prijateľné ceny a s prvotriednym prístupom k našim klientom.

Prezentačná web stránka

Túžite vyjadriť kto ste, za čím si stojíte, koho obsluhujete a zvýšiť šance, že zákazníci využijú vaše služby alebo sa s vami rozhodnú spolupracovať?

Ponúkame profesionálne, dobre vyzerajúce a užívateľsky príjemné web stránky pre tých, ktorí hľadajú kvalitné riešenia s dizajnom na mieru alebo z prispôsobiteľnej šablóny. Web stránky fungujú na redakčnom systéme WordPress, ktorý je jednoduchý na správu a ponúka mnohé rozšírenia.

Eshop

Napriek tomu, že tvorba eshopu obnáša určité náklady, pri správnom nastavení a dobrej prezentácii vám internetový obchod poskytuje príležitosť vysokých tržieb a organickej premávky.

V našej ponuke nájdete tvorbu eshopov a ich nastavenie na WooCommerce, Shoptet a eshop-rychlo. Od tvorby až po správu a pridávanie nových produktov, sme vašim partnerom pri naštartovaní vášho online podnikania.Kontaktujte nás

Máte záujem o tvorbu novej web stránky alebo eshopu? Neváhajte nám napísať na ahoj@bizzfy.sk .